Dagelijks bestuur

    Het (Landelijk) Bestuur van de NVV bestaat uit de leden van het Dagelijks Bestuur, aangevuld met twee afgevaardigden uit de elf regio's. De bestuursleden worden rechtstreeks door de Algemene Ledenvergadering gekozen. Het Dagelijks Bestuur heeft een voorbereidende en uitvoerende taak terwijl het Landelijk Bestuur ‘het bestuur’ van de NVV vormt.


    Voorzitter:
    Ingrid Jansen
    Woonplaats: Tollebeek
    Leeftijd 32 jaar
    Varkensbedrijf: nee
    e-mail: i.jansen@nvv.nl/ijansen@pov.nl
    Tel.: (06) 83 66 86 33
    Twitter: @IngridJansen4
    Afspraken: y.grotenhuis@nvv.nl / 0342 - 418 478


    Penningmeester:
    Eric Holleman
    Woonplaats: Elst
    Leeftijd: 47 jaar
    Wat: zeugenbedrijf
    E-mail: e.holleman@nvv.nl/eholleman@pov.nl
    Tel.: (06) 57 92 22 86
    Afspraken: info@nvv.nl / 0342 - 418 478
    Vicevoorzitter:
    Gert van Beek
    Woonplaats: Putten
    Leeftijd: 50 jaar
    Wat: fokzeugenbedrijf
    E-mail: g.vanbeek@nvv.nl/gvbeek@pov.nl
    Tel.: (06) 44 95 84 05
    Twitter: @BeekGert
    Afspraken: info@nvv.nl/ 0342 - 418 478
    Lid:
    Paul Wouters
    Woonplaats: Bladel
    Leeftijd: 24 jaar
    Wat: Zeugen- en vleesvarkensbedrijf
    E-mail: p.wouters@nvv.nl/pwouters@pov.nl
    Tel.: (06) 17 75 45 98
    Twitter: @PaulWouterss
    Afspraken: info@nvv.nl/ 0342 - 418 478
    Secretaris
    Nico Kroes
    Woonplaats: Alphen a/d Rijn
    Leeftijd 52 jaar
    Varkensbedrijf: zeugen en vleesvarkens
    e-mail: n.kroes@nvv.nl/nkroes@pov.nl
    Tel.: 06 - 19 62 95 91
    Twitter:
    Afspraken: info@nvv.nl / 0342 - 418 478




    Voor contact met een van de elf regiovoorzitters, klik hier
    Secretaris:
    Paul Wouters
    Woonplaats: Bladel
    Leeftijd: 24 jaar
    Wat: Zeugen- en vleesvarkensbedrijf
    E-mail: p.wouters@nvv.nl
    Tel.: (06) 17 75 45 98
    Twitter: @PaulWouterss
    Afspraken: info@nvv.nl/ 0342 - 418 478

    Lid worden?




    Zij sponsoren de NVV

      Laatste nieuws

      NVV nieuws

      In het kader van de regeling ondersteuning ketencon... Lees meer
      Algemene Ledenvergadering maandag 11 december 2017 ... Lees meer
      Bekijk alles

      Nieuws uit de sector

      De Regeling fosfaatreductie varkenshouderij 2017 ga...Lees meer
      Bekijk alles

      Twitter