Regiovoorzitters / contactpersonen

    Dick Bunskoek
    Dalerveen (Drenthe)
    0524 - 22 14 25

    Noord-Nederland
    noordnederland@nvv.nl

    Voorzitter: vacature
    Contactpersoon Salland

    Arjan Pekkeriet
    Hellendoorn
    0548 - 521 807



    Salland
    salland@nvv.nl
    Jan Doeschot
    Ambt Delden
    06 – 25 25 67 39
    Twitter: @Doescho

    Twente
    twente@nvv.nl

    Regiovoorzitter Erwin ten Have NVV Erwin ten Have
    Zieuwent
    06 - 22 27 30  06

    Achterhoek
    achterhoek@nvv.nl
    Pieter Bouw
    Voorthuizen
    06 - 51 78 31 71
    Twitter: @Pieter_bouw

    Veluwe
    veluwe@nvv.nl
    Johnny Bull
    Horssen
    0487 - 54 26 13
    Twitter: @johnnybull_

    Rivierengebied
    rivierengebied@nvv.nl
    Jan Willem Boer
    Lopik
    0348 - 55 33 87

    West-Nederland
    westnederland@nvv.nl
    Rein van As Voorzitter: vacature
    Contactpersonen:
    Rein van As 06 - 5324 2854 Adrie Mulders 06 - 5367 3814




    West Brabant
    westbrabant@nvv.nl
    Lau Wouters
    Bladel
    0497 - 38 58 72

    Midden-Brabant/De Kempen
    middenbrabant-dekempen@nvv.nl
    Frans van Heertum
    Schijndel
    06 - 51 34 63 98
    Twitter: @FransvanHeertum

    Veghel-Oss/Maaskant
    veghel-oss-maaskant@nvv.nl
    Marco Botden
    Vredepeel
    0478 - 54 63 34
    Twitter: @MarcoBotden
    Zuidoost-Nederland
    zuidoostnederland@nvv.nl
    NVV Hoofdkantoor
    Barneveld
    0342 - 418478
    info@nvv.nl

    Lid worden?




    Zij sponsoren de NVV

      Laatste nieuws

      NVV nieuws

      Varkenshouders in West- en Midden-Brabant en Zeelan... Lees meer
      Bekijk alles

      Nieuws uit de sector

      De Regeling fosfaatreductie varkenshouderij 2017 ga...Lees meer
      Bekijk alles

      Twitter